Procedura zwrotu towaru

Zwrot towaru.

 

Aby odstąpić od umowy wystarczy, że poinformujesz nas o swojej decyzji. Możesz w tym celu wejść na stronę https://www.conrad.pl/zwroty i wypełnić zamieszczony tam formularz:

  1. Zarejestruj swój zwrot na stronie https://www.conrad.pl/zwroty
  2. Wydrukuj formularz zwrotu i umieść go w przesyłce wraz ze zwracanym produktem. Następnie przekaż swój zwrot na poczcie lub innej wybranej firmie przewozowej. Pamiętaj, że będziesz musiał pokryć koszty wysyłki zwrotnej. Zachowaj pokwitowanie wysyłki do czasu pełnego przetworzenia zwrotu.
  3. Zwrot wyślij na adres: DPD Polska Conrad Electronic Sp. z o.o. Ul. Bierutowska 81 51-317 Wrocław.
  4. Zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej. 

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie i zapakowanie produktu - paczka powinna zawierać wypełniacz oraz powinna być odpowiedniej wielkości. Pozwoli to zapobiec uszkodzeniu i/lub zaginięciu przesyłki. 

 

 

 

Możesz również skorzystać z wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy, który znajdziesz tutaj  lub z formularza wysłanego wraz z przesyłką. Możesz również wysłać swój zwrot na adres siedziby Sprzedawcy tj. Conrad Electronic sp. z o.o., ul. Pilotów 10 31-462 Kraków.  Szczegółowe informacje o ustawowym prawie odstąpienia znajdziesz w zakładce Informacje dla Konsumentów.